Zatrzymany z konopiami

0
357

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze realizując działania wymierzone w przestępczość narkotykową zlikwidowali w gminie Lubawka nielegalną plantację konopi. 34-latek obok swojego domu za pomieszczeniem gospodarczym, w zrobionej przez siebie szklarni, uprawiał kilka roślin konopi indyjskich. Mężczyzna usłyszał już zarzut w tej sprawie. Teraz grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze po raz kolejny udaremnili wprowadzenie do obrotu środków odurzających. W wyniku intensywnych działań operacyjnych ukierunkowanych na walkę z przestępczością narkotykową zlokalizowali szklarnię, w której 34-latek wyhodował dorodne krzewy konopi indyjskich, W chwili realizacji, rośliny znajdowały się w końcowej fazie wzrostu, mając po 230 cm wysokości. Podejrzany zajmujący się nielegalną uprawą to mieszkaniec małej miejscowości w gminie Lubawka.

Mężczyzna usłyszał już zarzut w tej sprawie, do którego się przyznał. Teraz grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

Źródło : KPP Kamienna Góra Oficer Prasowy asp. Paulina Basta Foto: KPP KG KR

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj